TOFD El Yapımı Engelli Çocuklar Tablosu 70 x 100 cm
25.000,00 TL

TOFD El Yapımı Engelli Çocuklar Tablosu 70 x 100 cm

Yorum Yap (0)
25.000,00 TL
 • Ürün Açıklaması

  Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği olarak gerçekleştirdiğimiz engelli çocuklarla yapılan karne şenliğinde, değerli çocuklarımızın el emeği göz nuru olan bir tablo ortaya çıktı. Bu tabloyu dijital pazaryerlerinde satışa sunarak, hem engelli çocuklarımızın yeteneklerini sergilemelerine olanak sağlamak istiyoruz hem de derneğimizin faaliyetlerine destek olmak için sizleri davet ediyoruz.

  Bu özel el yapımı tablo, engelli çocuklarımızın hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını yansıtan bir eserdir. Renkli ve canlı tasarımıyla herkesin dikkatini çekecek olan bu tablo, evinizin duvarlarında veya ofisinizin köşesinde harika bir dekorasyon parçası olacak. Ayrıca, bu tabloyu satın alarak engelli çocuklarımızın eğitimine ve rehabilitasyonuna destek olacak, onların hayatlarına dokunacak ve umut olacaksınız.

  Unutmayın, her bir alışverişinizle engelli çocuklarımızın hayatlarına umut katıyor, onların yeteneklerini keşfetmelerine ve geliştirmelerine yardımcı oluyorsunuz. Sizlerin desteğiyle Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği olarak daha fazla engelli çocuğa ulaşacak ve onların hayatlarını değiştirmeye devam edeceğiz.

  Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

  Boyutlar (cm)
  100 x 70 x 1
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.