Askıda Pediatrik Spastik Tekerlekli Sandalye
8.100,00 TL

Askıda Pediatrik Spastik Tekerlekli Sandalye

Yorum Yap (0)
8.100,00 TL
09.12.2023 tarihine kadar kargoda
 • Ürün Açıklaması

  Bu ürün askıda satışa sunulmuştur ve kargoyla ürün gönderimi yapılmayacaktır.

  Satın aldığınız ürün TOFD Sosyal Hizmetler Birimi tarafından araştırması tamamlanan bir ihtiyaç sahibi bir omurilik felçlisine bağış olarak ulaştırılacaktır.

  Desteklerinizle daha fazla engeli aşacağız!

  Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olan P120 manuel tekerlekli sandalye, sağlam çelik şase yapısına sahiptir. Toplam 18 kilogram ağırlığa sahip olan P120 Standart Manuel Tekerlekli Sandalye 120 kilogram  taşıma kapasitesine sahiptir. 24" PU Dolgu  arka tekerlekler ve 8" PU dolgu ön tekerleklere sahip olan P120 tekerlekli hasta sandalyesi, dış mekan kullanımlarında oldukça konforlu bir sürüş deneyimi sağlar. 40, 45 ve 50 cm olmak üzere üç farklı oturma genişliğinde bedeni bulunan P120  tekerlekli sandalye modeli, manuel frenlerine ek olarak elciklerinde de bulunan frenler sayesinde refakatçi kullanımlı tekerlekli sandalye modelleri arasındadır. Kolçaklarının eğimli yapısı sayesinde kullanıcının yemek ve çalışma masası gibi alanlara yanaşmasına ve yukarıya doğru hareketli kolçaklarının gerektiğinde tamamen çıkartılmasına da imkan sunan P120 manuel tekerlekli sandalye modeli, oldukça konforlu ve pratik tekerlekli sandalye modellerindendir.

  Ayaklıkları çıkartılabilir olan P120 Standart Manuel Tekerlekli Sandalye, bu sayede asansör gibi dar alanlarda kullanıcının hareket kabiliyetini de arttırmaktadır. Segmentinde standart olarak sunulmayan katlanma sistemini şase içerisine giren piston destekleri ile sağlayan P120, çıkartılabilir ayaklıklarına ek olarak sırt kısmı da katlanabilmektedir. Bas-çıkart tekerleklere de sahip olan P120 manuel tekerlekli sandalye, tüm bu özellikleri sayesinde oldukça pratik tekerlekli sandalye modelleri arasına girip; taşıma ve depolamada büyük kolaylık sağlayarak en küçük bagajlara bile sığabilmektedir. Anti-bakteriyel döşeme sistemi sayesinde uzun süreli kullanımlardan kaynaklanabilecek bakteri oluşumu sorunun da önüne geçen P120 tekerlekli engelli sandalyesinin döşemeler aynı zamanda terletme yapmamakta ve kolaylıkla temizlenebilmektedir. Sağlam çelik gövdesi üzerinde elektrostantik boya sistemi kullanılan P120  manuel tekerlekli sandalye bu sayede paslanmaya karşıda dirençli bir tekerlekli sandalye modelidir. 

  P120 modelinde kolçakların poliüretan malzemeden üretilmiş olması kullanıcı konforunu üst seviyeye çıkartmasının yanı sıra,kolçakların çok uzun süre dayanım göstermesini sağlamaktadır. P120 de yine muadillerinde bulunmayan 4 cm.kalınlığında oturma minderi stadart olarak bulunmaktadır.Bu ilave oturma minderi uzun süreli kullanımlarda konfor arttırıcı bir özellik olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

   

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.