Askıda Çocuk Sandalyesi
4.850,00 TL

Askıda Çocuk Sandalyesi

Yorum Yap (0)
4.850,00 TL
08.12.2023 tarihine kadar kargoda
 • Ürün Açıklaması

  Bu ürün askıda satışa sunulmuştur ve kargoyla ürün gönderimi yapılmayacaktır.

  Satın aldığınız ürün TOFD Sosyal Hizmetler Birimi tarafından araştırması tamamlanan bir ihtiyaç sahibi bir omurilik felçlisine bağış olarak ulaştırılacaktır.

  Desteklerinizle daha fazla engeli aşacağız!

  Alüminyum gövde yapısına sahip dayanıklı ve hafif bir model olan Tekerlekli Çocuk Sandalyesi toplam 14.5 kilogram ağırlığına ve 100 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. 22" boyutunda dolgu arka ve 6" boyutunda silikon dolgu ön tekerlekleri ile hem iç hem dış mekanlarda konforlu bir sürüş sunan engelli çocuk sandalyesi, yüksek konfora sahip oturma ve sırt minderleri ile uzun süreli kullanımlar için de oldukça uygun bir modeldir. Polietilen kolçaklar ile kullanıcının konforunu arttırmayı amaçlayan tekerlekli çocuk sandalyesinin tekerlek çemberleri de alüminyumdan imal edilerek üst düzey bir sürüş konforu sağlanmıştır. Emniyet kemerine ek olarak alüminyum yapıdaki uzun fren sistemiyle de kullanıcının güvenliğini sağlayan son derece güvenilir bir tekerlekli hasta sandalyesidir. Hareketli kolçaklara da sahip olan tekerlekli çocuk sandalyesi bu sayede kullanıcının araba veya yatak gibi alanlara sandalyenin yanlarında transferini de mümkün ve kolay kılmaktadır. 

  Alüminyum şaseden üretilmiş olan alüminyum tekerlekli çocuk sandalyesi, bu sayede oldukça hafif bir modeldir. Oldukça kolay bir şekilde katlanabilen engelli çocuk sandalyesinin sırt kısmının da katlanabiliyor özellikte olmasıyla birlikte depolaması ve taşıması oldukça kolay bir modeldir ve en küçük araba bagajlarına bile sığabilecek boyutlara katlanabilmektedir. Kullanılan çift makas sistemi sayesinde daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü bir hale getirilmiş olan manuel tekerlekli çocuk sandalyesi, aynı zaman da oldukça da konforlu bir modeldir. Yumuşak oturma ve sırt minderleri uzun süreli kullanımlarda konforunu korumasını sağlarken ayarlanabilir özellikli ayaklıkları ile konforunu da pekiştirmektedir. Dikkat çekici rengiyle estetik olarak çocuklar için oldukça güzel olan bu tekerlekli çocuk sandalyesi modeli, estetiğinin yanında oldukça konforlu bir ürün olarak da öne çıkıyor.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.