Askıda Banyo Tuvalet Sandalyesi
6.700,00 TL

Askıda Banyo Tuvalet Sandalyesi

Yorum Yap (0)
6.700,00 TL
 • Ürün Açıklaması

  Bu ürün askıda satışa sunulmuştur ve kargoyla ürün gönderimi yapılmayacaktır.

  Satın aldığınız ürün TOFD Sosyal Hizmetler Birimi tarafından araştırması tamamlanan bir ihtiyaç sahibi bir omurilik felçlisine bağış olarak ulaştırılacaktır.

  Desteklerinizle daha fazla engeli aşacağız!

  Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olan P615 banyo ve tuvalet sandalyesi, sağlam çelik gövdeye sahiptir. Toplam ağırlığı 27 kilogram olan klozetli tekerlekli sandalyenin 120 kilogram taşıma kapasitesi vardır. 24" boyutundaki dolgu arka  ve 8" boyutundaki dolgu ön tekerlekleri ile dış mekanlarda da konforlu bir sürüş sunan sandalye aynı zamanda ayak kalkar tekerlekli sandalye modelleri arasındadır. Açısı ayarlanabilir ayaklıkları ve baldır destekleri ile uzun süreli kullanımlardan kaynaklanabilecek ödem oluşumlarının önüne geçmekte ve bacak veya kalça kırılması gibi durumlarda bacağa gerekli desteği sağlamaktadır. Ayrıca sırt açısının ayarlanabilir olmasıyla sırt yatar tekerlekli sandalyeler arasında bulunan banyo tuvalet sandalyesi, bu özellikleri sayesinde son derece konforludur.

   

  Refakatçi fren sistemi sayesinde refakatçi kullanımına da son derece uygun bir model olan banyo tuvalet sandalyesi, iç ve dış alan kullanımlarında hem güvenliği arttırırken hem de refakatçinin kontrolünü arttırmaktadır. Kolaylıkla katlanabilme özelliği olan üzerinde kullanılan nikelaj boya sistemi sayesinde paslanmaya karşı son derece dayanıklıdır. Geriye doğru devrilmeyi önleyici anti-tipper tekerleklere de sahiplik yapan lazımlıklı sandalye üst seviye güvenlik sağlamaktadır. Kompozit jant sistemi ile hem hasta tuvalet sandalyesinin suya dayanıklılığı arttırılmış hem de en büyük ağırlık olan tekerlek bölgesi hafifletilirken,tel jantlarda rastanılan eğilme,bükülme gibi direnç sorunlarının önüne geçilmiştir. Eğimli şase sistemi sayesinde yemek masasına yanaşabilme özelliği de eklenmiş olan banyo tuvalet sandalyesi buna ek olarak portatif yemek masası ve tuvalet ihtiyacı için lazımlık da barındırmaktadır. 

   

   

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.