Askıda Akülü Tekerlekli Sandalye
18.750,00 TL

Askıda Akülü Tekerlekli Sandalye

Yorum Yap (0)
18.750,00 TL
08.12.2023 tarihine kadar kargoda
 • Ürün Açıklaması

  Bu ürün askıda satışa sunulmuştur ve kargoyla ürün gönderimi yapılmayacaktır.

  Satın aldığınız ürün TOFD Sosyal Hizmetler Birimi tarafından araştırması tamamlanan bir ihtiyaç sahibi bir omurilik felçlisine bağış olarak ulaştırılacaktır.

  Desteklerinizle daha fazla engeli aşacağız!

  P200 modeli; piyasada mevcut olan diğer tüm modeller değerlendirilerek geliştirilmiş; son derece yeni ve modern bir ürün olarak piyasaya sunulmuştur.Akülü Tekerlekli Sandalyelerin daha üst modellerinde yer alan; pistonlu sırt yatar özelliği,güçlü motorları,segmentinden daha büyük jel aküleri,ön ve arka tekerleklerde kullanılan çelik jantları gibi bir çok özelliği ile Türkiye’de Standart Akülü Tekerlekli Sandalye algısını değiştirmeyi başarmış bir model haline gelmiştir.

  Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olan P200 Katlanabilir Akülü tekerlekli sandalyeStandart Akülü Tekerlekli sandalyeler arasında yer almaktadır. 2x340W gücünde motora ve 2x32AH akülere sahip olan Poylin P200 katlanabilir akülü sandalye, tam dolu aküler ile 25 kilometre yol kat edebilmektedir. 13" PU dolgu arka ve 8"PU dolgu ön tekerlekleri ile son derece konforlu bir sürüş sağlayan P200 ekonomik tekerlekli sandalye 6.4 km/sa hıza ulaşabilmektedir. Başlık aparatına da sahip olan Poylin P200 ekonomik akülü tekerlekli sandalyenin Sırt Yatar Özellikli Tekerlekli Sandalye modeli de olmasıyla birlikte konforu oldukça yükselmiştir. 180 derece kadar yatırılabilen sırt kısmı, kullanıcının akülü sandalye üzerinde daha uzun ve daha konforlu zaman geçirmesine olanak vermektedir. Buna ek olarak opsiyonel olarak Ayak Kalkar Özelliği de eklenebilen ve çift makas sistemiyle dayanıklılığı da arttırılmış olan P200 katlanabilir akülü engelli sandalyesi 150 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir.

  P200 de kullanılan  2*340 watt motorlar ve arka tekerleklerinin 13" olması sayesinde hem daha zorlu yol şartlarında kullanılabilen hem de engel atlama kapasitesi yükseltilmiş olan P200 akülü tekerlekli sandalyesi ayrıca katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modelleri arasındadır. Katlanabilmesine ek olarak sırt kısmı da katlanabilen  P200 akülü engelli sandalyesi oldukça pratik bir akülü sandalye modelidir. Ayaklıklarının da çıkartılabilir özellikte olmasıyla asansör gibi dar alanlarda hareket kabiliyeti geliştirilebilen P200, kolçaklarında da yükseklik ayarı yapılabilmesine imkân vermektedir. Bu özelliği ile konforunu daha üst seviyeye çıkartırken, kolçaklarının kaldırılabilir olması sayesinde de araba veya yatak gibi alanlara geçişte kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. Çamurluklarına ek olarak, üzerinde kullanılan sistem sayesinde kullanıcı far eklemek istediği taktirde rahatlıkla işlemini gerçekleştirebilmektedir. Arka tarafında bulunan geriye devrilmeyi önleyici anti-tipper tekerleklere ve elektromanyetik fren sistemine de sahiptir.

   P200 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalyepistonlu sırt yatar özelliği ile üst düzeyde konforu sağlamaktadır. Pistonlu olması sayesinde kullanıcı tarafında rahatlıkla ayarlanabilen sırt açısı 180 dereceye kadar ayarlanabilmektedir. Bu sayede kullanıcı hem daha rahat sürüş yapabilmekte hem de istediği zaman akülü tekerlekli sandalye üzerinde rahatlıkla dinlenebilmektedir. Baş desteği, sırt yatar özelliği ve eklenebilen ayak kalkar özelliği ile uzun süreli kullanımlarda dahi kullanıcı maksimum konfora sahip olmaktadır.

  Pistonlu sırt yatar akülü tekerlekli sandalye olmasının yanı sıra, talep edildiği taktirde baldır destekli ayak kalkar özelliği de eklenebilen P200 Katlanabilen Akülü Sandalye, ayak kalkar akülü tekerlekli sandalye de olmasıyla beraber konfor açısından bütün rakiplerinin önüne geçmiştir. Ayak kalkar özelliği ile beraber gelen baldır destekleri sayesindeyse kalça kırılması, bacak kırılması gibi durumlarda kullanıcıya ihtiyacı olan desteği sağlayabilen P200 ayak kalkar akülü tekerlekli sandalye, eklenen tüm bu özellikleri sayesinde son derece dikkat çeken bir modeldir. 

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.